Otomotiv Uzmanlığı -

Lastikten Daha Fazlası

Continental lastikten çok daha fazlasıdır. Şirketimiz 1871 yılında kurulduğundan beri, insan ve yük taşımacılığını daha güvenli ve daha verimli hale getirmeye çalıştık. Yenilikçi vizyonumuz onlarca yıldır değişmedi. Araçların gittikçe daha akıllı hale gelmesiyle birlikte, otonom sürüş güvenliği ve araç ağındaki uzmanlığımızı birleştirerek daha gelişmiş bir sürüş deneyimi yaşatıyoruz. Araştırma departmanımız tarafından geliştirilen yeni teknolojiler, yola çıkan herkesin güvenliğini artırmaya yardımcı olan radarları, sensörleri ve bağlantı sistemlerini kapsamaktadır. Otomatik frenleme işlevi gibi tüm sistemler birbirine bağlı olduğundan, en iyi performansı ancak araca en iyi lastik takıldığında verebilirler. Elektrikli otomobiller ve hibrid aktarma organları için yenilikçi şarj çözümleri, araçlarınızı geleceğin hareketliliğine uygun hale getirir. Güvenlik, Continental’in en önemli önceliğidir.

Geleceği Şekillendirmek

Mobilitede Mega Trendler

otomotiv_uzmanligi

Sürücü yok mu? Sorun yok: Otonom sürüş

Alman mühendisliği ve hassasiyeti sadece efsane değil, aynı zamanda teknoloji harikasıdır. Continental her yeni ürünle bu yaratıcı ruhu kanıtlamaya çalışıyor. Mühendislik Merkezimizde 1.000’den fazla bilim insanı, tasarımcı ve mühendis, tek basit hedefe doğru ürünler icat ediyor, geliştiriyor ve test ediyor: Mobiliteyi güvenli hale getirmek. Buna ek olarak, neredeyse 150 yıllık en yüksek Alman standartlarında.Sonuç, neredeyse tüm mobilite biçimleri için geniş bir yelpazede üst kalite ürünler. Yüksek performanslı otomobil lastiklerinden hafif kamyonlara özel yenilikçi çözümlere kadar, dünyadaki hemen hemen her uygulamaya, ihtiyaca ve pazara dönük bir çözümümüz var. Özel sorunlara özel çözümler gerektiğinden, doğanın bize yol göstermesine izin veriyoruz. Doğa her zaman bireysel ihtiyaçlara ve özel ortama uyum sağlıyor. Biz de aynı şekilde çalışıyoruz, sorununuzu sorunumuz kabul ederek geniş portföyümüzden çalışmalarınıza, yerel gereksinimlerinize ve özel pazar ihtiyaçlarınıza en uygun kişisel çözümleri buluyoruz.

detail_image

İletişim önemli: Dijitalleşme:

Araçlarda bulunan modern bilgi-eğlence sistemleri, sadece temel veri ve bilgilerin süslü sunumundan ibaret değil. Continental, entegre insan makine diyaloğu üzerinde çalışıyor. Güçlü çok çekirdekli işlemciler ve yüksek çözünürlüklü ekranlar, önemli bilgilerin sürücüye açıkça sunulmasını sağlıyor. Ayrıca sistem üzerinden indirilebilen HTML5 ve Android uygulamaları ,İnternet bağlantısı ile güncelleniyor. Her zaman olduğu gibi, önceliğimiz güvenlik. Bu nedenle, geliştirmeye başladığımız ilk günden itibaren IT sistemlerimizin güvenliğini dikkate alıyoruz. Siber saldırılara karşı doğal olarak korunurlar ve güvenlik programları, olağandışı durumlara karşı iç ağı ve araç dışındaki iletişimi sürekli kontrol eder.

Temiz Çözümler , daha temiz gelecek: Sürdürülebilirlik

Continental için, sürdürülebilir kurumsal yönetim kurumsal yapı ile başlıyor: Sürdürülebilirlik Konseyimiz, tüm tedarik zincirinde insan haklarına ve yasalara uymamızı sağlıyor. Tüm çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız Etik Kurallarına uymak zorundadır. Yeni tedarikçiler kapsamlı bir araştırmadan geçer. Bu entegre yaklaşım, otomobil üreticilerinin pazara daha çevre dostu araçlar sunmasına yardımcı oluyor. Bizim için sürdürülebilir değer yaratma, aynı zamanda enerji ve kaynak kullanımında verimliliği ifade ediyor. Bu nedenle iddialı hedefler belirliyoruz: 2020 yılında, üretim tesislerimiz 2013 yılına kıyasla %20 daha az su ve elektrik tüketmeli ve %20 daha az CO2 yaymalı.